Geri

Mezunlarımız

ENES GÖKGÖZ

ENES GÖKGÖZ
2020 mezunumuz Enes Gökgöz Mezun öğrencilerimizden Enes Gökgöz, kariyerine Barista Cafe’de pizza ustası olarak devam etmektedir. Sevgili Enes Gökgöz’e kariyerinde bol şans ve başarılar diliyoruz. Yolu açık olsun.

ŞEYMA TOPÇU

ŞEYMA TOPÇU
Mezun öğrencilerimizden Şeyma Topçu kariyerine Sapanca Palmiye Homes’ta devam etmekedir. Sevgili Şeyma Topçu’ya kariyerinde bol şans ve başarılar diliyoruz. Yolu açık olsun.

DERYA GÖKALP YILMAZ

DERYA GÖKALP YILMAZ

Mezunlarımız şu anda ne yapıyor ? 2020 Profesyonel Aşçılık ögrencilerimizden Derya Gökalp Yılmaz şuanda Austin Tx’da Hunan RiverPlace’te kariyerine devam etmektedir. Başarılarının devamını diliyor ve kendisini kutluyoruz.

NİMET ALŞAN

NİMET ALŞAN

Mezunlarımız şu anda ne yapıyor ? 2018 Pasta ve Ekmekçilik mezunumuz Nimet Alşan şu anda AYS CAKE STORY’de mesleğe devam etmektedir. Mutfaktan çıkan bütün ürünlerde imzası olan öğrencimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

EZGİ ALTUNTAŞ

EZGİ ALTUNTAŞ

2019 Profesyonel Aşçılık ögrencilerimizden Ezgi Altuntaş, egitimini tamamladıktan sonra Avusturalya Melbourne’de kariyerine Türk Mutfagı’nın en iyi örneklerinden olan Turkish Take Away ‘de meze ve ızgara chefi olarak devam etmektedir. Başarılarının devamını diliyor ve kendisini kutluyoruz.

SİBEL CAN

SİBEL CAN

Sibel Can, 2018 Profesyonel Aşçılık Öğrencisi Şu an nerede ve ne yapıyor? Eğitiminin hemen ardından Wess Otel’de işe başladı. Alanında yüksek hedefleri olan mezun ögrencimiz, iyi bir chef olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.

Gebze Kampüsümüz

İzmit Kampüsümüz